Сделать домашней|Добавить в избранное
 

Знание без границ

Лучшие книги сети

 
» » » Науково-практичний коментар Кримінального кодексу України

Науково-практичний коментар Кримінального кодексу України

Автор: krutisvet от 16-06-2016, 21:06
Науково-практичний коментар Кримінального кодексу України Название: Науково-практичний коментар Кримінального кодексу України
Автор: Коллектив
Издательство: Юрінком Інтер
Год: 2015
Страниц: 1064
Формат: pdf + djvu
Размер: 84,95 Мб (pdf) + 27,5 Мб (djvu)
Качество: Отличное
Язык: украинский
У цьому виданні коментування традиційно здійснюється за структурою складу злочину: об’єкт - об’єктивна сторона - суб’єкт - суб’єктивна сторона. При цьому автори намагаються максимально деталізувати юридичні ознаки складу злочину, виокремлюючи наукову, практичну, інформаційну частини коментування, а також посилаючись та аналізуючи нормативні джерела суміжних галузей законодавства, зокрема конституційного, адміністративного, фінансового, господарського, цивільного, земельного.

Завдання коментування автори вирішують шляхом системно-структурного аналізу загальнотеоретичних і галузевих понять, розкриття системних зв’язків між кримінально-правовими інститутами, статтями (нормами, складами злочинів), вміщеними у Кримінальному кодексі України та в інших нормативно-правових актах. Роз’яснення положень цього Кодексу здійснено шляхом конкретизації правового матеріалу, визначення виду і структури кримінально-правових норм, розмежування окремих складів злочинів. Конкретизацію кримінально-правових норм проведено як однотипне викладення аналізу кожної статті (частини, пункту статті) з наведенням відповідних дефініцій, виділенням у змісті кожної норми статті (яка містить дві або більше норм) окремих ознак та логічних зв’язків, тлумаченням ознак правових норм.

Наукову частину коментарю становлять чітке визначення основних понять, додаткових і (або) допоміжних термінів, відсилання до відповідних статей Кримінального кодексу України та інших нормативно-правових актів, постанов Пленуму Верховного Суду України, інших судових органів.

Практична частина коментарю полягає в наведенні типових правових позицій судових інстанцій, обгрунтуванні дії правових норм у тій чи іншій ситуації, яка відповідає вимогам судової практики або характеризує їх.

Інформаційну частину коментарю утворює точне визначення місця кримінально-правової норми у певному складі нормативно-правових актів або іншої правової інформації. Посилання на той чи інший нормативно-правовий акт відповідає його чинній редакції.

Вважаємо, що авторам вдалося здійснити коментування Кримінального кодексу України на належному рівні. Утім, судити про це мають користувачі видання. Тому просимо, шановні читачі, направляти видавничій організації «Юрінком Інтер» свої зауваження, пропозиції, побажання щодо подальшого до опрацювання коментарю.

Автори присвятили коментар працівникам органів внутрішніх справ, які загинули у боротьбі зі злочинністю. І це багато до чого зобов’язує. Сподіваємося, що зроблена авторським колективом та першим в історії незалежної України юридичним видавництвом справа сприятиме виконанню завдання Кримінального кодексу України і кожен громадянин зможе, користуючись пропонованим науково-практичним коментарем, захистити права людини та інтереси суспільства від злочинних посягань.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.